Adelina Ademi me projekte te reja muzikore

Adelina Ademi me projekte te reja muzikore

06 December 2018 15:38

Këngëtarja Adelina Ademi ishte mysafire në emisionin Sot të KTV-së.

Ajo ka folur për projektet e saj të ardhshme muzikore. Gjithashtu tregon se si kishte vendosur të hynte në skenën muzikore dhe të shfaqte talentin e saj.

Adelina Ademi tregon se gjithmonë ka qenë e lidhur me muzikën, sidomos me zhanrin pop e hip-hop.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme