Gjiko e Butrint Imeri paralajmërojnë këngën e re

Gjiko e Butrint Imeri paralajmërojnë këngën e re

05 December 2018 19:04

Reperi Gjiko dhe Butrint Imeri kanë paralajmëruar këngën e tyre më të re.

Përmes rrjeteve sociale të dytë kanë publikuar një video në studio me këngën e tyre të re, transmeton Koha.net.

Kurse në Instagram kanë shkruar, “a jeni për bakllavë”. Që duket se do të jetë edhe titulli i këngës së tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A jeni per bakllave? ? @butrint_official

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme