Priyanka Chopra dhe Nick Jonas martohen me dy ceremoni

Priyanka Chopra dhe Nick Jonas martohen me dy ceremoni

05 December 2018 14:38

Aktorja e njohur indiane, Priyanka Chopra, duket e mahnitshme në ditën e dasmës së saj me këngëtarin dhe aktorin amerikan, Nick Jonas.

Çifti u kurorëzua në Indi me realizimin e dy ceremonive, njëra sipas kulturës së dhëndrit dhe tjetra sipas traditave indiane, bën të ditur “Express” i KTV-së.

Chopra, e cila është shoqe e ngushtë me dukeshën e Sussexit - Meghan Markle, dukej si një nuse mbretërore në ditën e saj të veçantë.

View this post on Instagram

And forever starts now... ❤️ @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme