Majku publikon “Qikita”

Majku publikon “Qikita”

30 November 2018 18:22

Anëtari i labelit Babastars, Majk ka publikuar këngën e tij më të re.

“Qikita” titullohet kënga e tij e re, të cilën e sjell edhe me videoklip, transmeton Koha.net.

Melodinë dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë Majku. Muzika është bërë nga Xon Oxa dhe Rzon, me këtë të fundit që është edhe producent i këngës.

Videoklipi është punuar nga ImagineFilms.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme