Nushi sjell “Sa mdon”

Nushi sjell “Sa mdon”

25 November 2018 15:42

Reperi i ri prishtinas, Nushi, ka publikuar projektin më të ri.

“Sa mdon” titullohet kënga e re e tij.

Vetë reperi është kujdesur për tekstin, ndërsa ka bashkëpunuar me “038icebox”, EBeat” dhe Dardan Sadikun për këngën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme