Çfarë videoklipe po sjellin produksionet dhe këngëtarët sot në Kosovë

Çfarë videoklipe po sjellin produksionet dhe këngëtarët sot në Kosovë

08 nëntor 2018 19:34

Në pjesën qendrore të emisionit Express në KTV sot është diskutuar për vidoeklipet muzikore sot në Kosovë.

Çfarë videoklipe po sjellin produksionet dhe këngëtarët? Për këtë temë biseduam me të ftuarit në studio, Neki Emra, këngëtar, Blerdi Malushi, nga produksioni “Maximus” dhe Visar Loku, nga produksioni “VSM”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme