Kida trajton dashurinë në këngën e re, teksti ka të bëjë me jetën private?

Kida trajton dashurinë në këngën e re, teksti ka të bëjë me jetën private?

20 shkurt 2017 21:17

Të hënën kanë filluar xhirimet e videoklipit të ri të Kidës.

Ajo për emisionin "N'gas'z" në KTV ka bërë të ditur se do të jetë një videoklip i thjeshtë dhe me pak skena pasi edhe kënga për temë ka dashurinë.

E pyetur nëse kjo këngë ka të bëjë me jetën e saj private, këngëtarja është shprehur....


Kida trajton dashurinë në këngën e re, teksti... by kohanet

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme