Sërish dasmë në familjen mbretërore në Britani

Sërish dasmë në familjen mbretërore në Britani

12 October 2018 15:14

Sërish kishte dasmë në familjen mbretërore Britanike.

Sot u kurorëzua princesha Eugenie, dhe përveç nuses sytë e publikut sërish ishin të fokusuar te mysafirët e ftuar në dasmë, transmeton Express i KTV-së.

Disa prej tyre ishin Meghan Markle, Kate Middleton, princat Harry dhe William, Naomi Campbell, Robbie Williams, Cara Delavine, Demi Moore, Ricky Martin dhe të tjerë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme