“Double G” sjell “Ghetto”

20 shkurt 2017 18:35

Rep-grupi “Double G” ka publikuar këngën më të re.

D.u.d.a, Xhino, Be Genius dhe Overlord kanë publikuar këngën me titull “Ghetto”.

Kënga e re është produkt i Alandyt, ndërsa për klipin është kujdesur MaxProduction.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme