“Autumn leaves” bashkon Cricketin dhe Yll Limanin

“Autumn leaves” bashkon Cricketin dhe Yll Limanin

24 September 2018 16:30

Cricketi dhe Yll Limani kanë bashkuar forcat për projektin më të ri.

“Autumn leaves” titullohet kënga që ka bashkuar producentin me këngëtarin e njohur.

Pak ditë më parë Limani publikoi edhe bashkëpunimin me Majkin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme