Rita Ora kritikohet për veshjen në mbrëmjen e Versaces

Rita Ora kritikohet për veshjen në mbrëmjen e Versaces

22 September 2018 13:20

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, njihet për stilin e saj gjatë parakalimit në tepihun e kuq dhe në javët e modës dhe vazhdoi me sensin e saj të premten kur mori pjesë në prezantimin e koleksionit të ri pranverë – verë 19 në javën e modës në Milano.

27-vjeçarja mori vëmendjen e të gjithëve me një fustan me kapelë të ngjitur.

Daily Mail raporton se dizajni me ngjyrë të verdhë dhe violete nuk u prit mirë nga mysafirët tjerë që vazhdimisht e kanë shikuar krijuesen e hitit “Your Song”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme