Martohen Gjiko e Elita Rudi

Martohen Gjiko e Elita Rudi

21 September 2018 22:30

Yjet e skenës muzikore shqiptare Gjiko dhe Elita Rudi kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre.

Në mesin e shumë miqve, familjarëve e artistëve të tjerë të skenës muzikore ata sot janë kurorëzuar, transmeton Koha.net.

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka kurorëzuar çiftin.

Ledri Vula në “InstaStory” ka shpërndarë momente nga dasma e Gjikos dhe Elita Rudit, të cilat mund t’i shikoni më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme