Kida sot në “N’gas’z”

Kida sot në “N’gas’z”

20 shkurt 2017 16:18

Emisioni “N’gas’z” në KTV, sonte ju sjell një intervistë më ndryshe me këngëtaren Orhidea Latifi-Kida.

Përveç muzikës, Kida flet edhe për jetën private dhe familjen. Madje ajo për herë të parë prezanton edhe Junen, qenushin e saj.

Kida, ekskluzivisht për N’Gas’z bën të ditur një bashkëpunim i cili do të ia mundësojë asaj që të bëhet pjesë e tregut ndërkombëtarë të muzikës.

Për këto dhe shumë të tjera na ndiqni sonte nga ora 21:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme