Rita shfaq sërish stilin e veçantë

Rita shfaq sërish stilin e veçantë

16 September 2018 18:49

Është ikonë e njohur e stilit. Kështu e vlerëson “Daily Mail”, këngëtaren kosovare me famë botërore, Rita Orën.

Rita shkëlqeu me stilin e saj gjatë takimit të shtunën me modelen Kate Moss dhe DJ Fat Tony në Londër.

27-vjeçarja shkëlqeu me kompletet ngjyrë portokalli dhe këpucët e zeza.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme