Kylie feston ditëlindjen me përqafimin e vajzës Stormi

Kylie feston ditëlindjen me përqafimin e vajzës Stormi

10 August 2018 18:22

Me fotografitë në përqafimin e vajzës së vogël, Stormi, Kylie Jenner ka zgjedhur ta festoj ditëlindjen e saj të 21-të.

Derisa në mbrëmjen e 9 gushtit, Kylie e shënoi festën e ditëlindjes së saj me miqtë e ngushtë dhe familjarët, transmeton Express i KTV-së.

Në mesin e tyre ishin edhe motrat, Kendall, Kim, Khloe dhe Kourtney.

Kylie Jenner sot ka mbushur 21 vjet.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme