Pallati Kensington poston fotot zyrtare nga pagëzimi i Princit Louis

Pallati Kensington poston fotot zyrtare nga pagëzimi i Princit Louis

16 July 2018 14:31

Princi Louis u shfaq për herë të parë në pagëzimin e tij javën e shkuar, ku mbretëresha dhe Princi Filip nuk ishin të pranishëm.

Pallati Kensington ka postuar fotot zyrtare të ceremonisë dhe fotot familjare, ku të pranishëm kanë qenë familja e Kate, Princi Charles me bashkëshorten dhe Princi Harry me Meghan Markle.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme