Lë ushtrinë për 100 mijë euro në vit nga Instagrami

Lë ushtrinë për 100 mijë euro në vit nga Instagrami

12 korrik 2018 20:26

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele e rrjetit social Instagram.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra, shrkuan tch.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit…

Komentet

Shto koment

Të ngjashme