Gara për hitin e verës, kush ka goditur deri tash

Gara për hitin e verës, kush ka goditur deri tash

11 July 2018 21:26

Ka filluar gara për hitin e verës në skenën muzikore, me lansimin e shumë projekteve nga këngëtarët tanë.

Kush ka goditur deri tash dhe kush ka dështuar? Për këtë temë është diskutuar sot në Express të KTV-së me të ftuarit në studio: Irma Xhema, dhe Butrint Pasjaqa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme