Shkurte Gashi e Robert Berisha tregojnë për projektet muzikore të radhës

Shkurte Gashi e Robert Berisha tregojnë për projektet muzikore të radhës

11 korrik 2018 20:52

Këngëtarët e muzikës zbavitëse, Shkurte Gashi dhe Robert Berisha, kanë paralajmëruar këngët e radhës, transmeton Express në KTV.

Ata kanë paralajmëruar se në mesin e tyre do ta kenë dhe një projekt të përbashkët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme