Kida publikon “Mas”

11 korrik 2018 18:30

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Mas” titullohet kënga e re e këngëtares së labelit “On Records”.

Për tekstin ajo është ndihmuar nga reperët e këtij labeli, Fuego dhe Fero.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme