“Expectations” i Bebe Rexhas, albumi më i mirë i tretë në botë

“Expectations” i Bebe Rexhas, albumi më i mirë i tretë në botë

25 qershor 2018 14:29

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka pak ditë që e ka lansuar albumin e parë muzikor, i cili shumë shpejt ka arritur majat e suksesit.

Bebe e ka ndarë me gjithë adhuruesit entuziazmin e saj dhe emocionet, që albumi debutues “Expectations” ka arritur të pozicionohet në vendin e tretë të top listës së albumeve më të mira në botë në “iTunes”, bën të ditur emisioni “Express” i KTV-së.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme