Bella Hadid dhe Rita Ora, mysafire nderi në koleksionin më të ri të Diorit

Bella Hadid dhe Rita Ora, mysafire nderi në koleksionin më të ri të Diorit

25 June 2018 13:44

Bella Hadid dhe Rita Ora, vetëm dy nga yjet e shumta që ishin mysafire nderi në shfaqjen e koleksionit më të ri të veshjeve të markës Dior, bën të ditur emisioni “Express” i KTV-së.

Që të dyja kanë veshur rroba nga koleksioni i shfaqur në Paris, pak ditë më parë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme