Tifozja belge po merr vëmendjen në Rusi

Tifozja belge po merr vëmendjen në Rusi

24 June 2018 19:53

Rafaella Szabo tërheq vëmendjen e kamerave në stadiumet ruse. Bashkëshortja e Axel Witsel është një nga tifozet speciale të Belgjikës në këtë Botëror.

Në sfidën e fundit të cilën Djajtë e Kuq e fituan me rezultatin 5-2 ndaj Tunizisë, 28-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në stadiumin Otkrytiye Arena të Moskës.

Një femër me shumë klas dhe me forma super seksi, janë këto disa nga cilësitë e bashkëshortes së Witsel me të cilin bukuroshja ka edhe 2 vajza./Ksp

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme