Emma Watson përsëri me ish-të dashurin

Emma Watson përsëri me ish-të dashurin

23 qershor 2018 10:44

Pas raportimeve të shumta se aktorja hollivudiane Emma Watson dhe fotografi Chord Overstreet janë ndarë në muajin maj, ata janë parë përsëri bashkë.

Një seri fotografish të tyre duke u puthur po qarkullojnë nëpër medie. Ata janë parë duke bërë ‘shopping’ në Los Angeles.

Watson, gjithmonë ka qenë e kujdesshme në marrëdhëniet e saj me meshkuj, dhe gjithnjë ka dashur të mos jetë në vëmendje të medieve.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme