Capital T publikon këngën e re

Capital T publikon këngën e re

22 qershor 2018 16:38

Capital T ka publikuar këngën e tij më të re “O Ma”.

“O Ma” vjen edhe me videoklip të punuar nga FatiTV, transmeton Koha.net.

Për beatin është përkujdesur Zino Beatz, kurse B.O Beatz dhe Lorenc Aliaj janë producentët e kësaj kënge.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme