Modelja Candice Swanepoel, nënë për herë të dytë

Modelja Candice Swanepoel, nënë për herë të dytë

20 qershor 2018 13:04

Candice Swanepoel është bërë mama për herë të dytë.

Modelja e Victoria Secret dhe i fejuari i saj Hermann Nicoli kanë pritur ardhjen në jetë të djalit të tyre të hënën në mëngjes.

Modelja ka postuar një fotografi në Instagram me komentin “e bekuar” poshtë saj.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta. Djali jonë i vogël ka lindur të hënën në shtëpinë tonë dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur”, u shpreh Swanepoel.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme