Kjo është sozia e Jennifer Lopezit

Kjo është sozia e Jennifer Lopezit

19 qershor 2018 11:06

Përdoruesit e Instagramit besojnë se sozia e Jennifer Lopezit është edhe më seksi sesa vetë ylli i muzikës botërore.

Jay poston shumë foto në rrjetin social Instagram dhe në fakt është shumë e vështirë që ta dallosh nga JLo.

Vajza nga Teksasi ka llogarinë me emrin Jay From Houston, ku e ndjekin mbi 180 mijë persona, transmeton tch.

Njëri prej tyre i ka kërkuar madje edhe që të martohen…

 

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme