Pulë e karamelizuar

06 dhjetor 2017 17:38

Për përgatitjen e pulës së karamelizuar ju duhen këta përbërës:

1 kg qepë

1 kg shpatull pule e pastruar nga lëkura dhe kockat

Kripë/piper

Trumes

Majdanoz

Vaj ulliri

Majdanoz të freskët

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme