Supë me speca dhe xhenxhefil për sezonin e gripave

16 nëntor 2017 20:47

Kemi hyr ne sezonin e gripave, kështu që kemi një recete nga Linda. Supë me speca dhe xhenxhefil.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme