Recetat e Lindës për këtë javë

12 nëntor 2017 18:27

Këtë javë Linda na sjell biskota angleze, sallatë super vitaminoze me spinaq, nohut fara chia....

Për pjatë kryesore do të këtë gjoks pule me nohut, si dhe për desert shporta të shëndetshme pa sheqer, të mbushura me gështenja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme