Pene me krem kungulli dhe mish të tharë

12 nëntor 2017 17:30

Për të bërë pene me krem kungulli, ju nevojitet:

Kremi:

200 gr kungull të pjekur

50ml vaj ulliri

50 gr arra

1 kokë hudhër

Kripë/piper

200 gr mish të tharë

30 gr djathë parmesan

500 gr pastë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme