Musakë me lulelakër

09 nëntor 2017 12:04

Për përgatitjen e musakës me lulelakër iu duhen produktet e mëposhtme:

1 qepë

1 karotë

1 degë selino

250 gr mish të bluar

Vaj ulliri

Kripë dhe piper

Majdanoz

½ lulelakër

100 ml qumësht

40 gr djathë parmesan

2 të verdha të vezës

10 gr miell misri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme