Sandviç me spinaq dhe vezë të fëllënzave

03 nëntor 2017 18:04

Për përgatitjen e këtij sandviçi iu duhen produktet e mëposhtme:

Bukë integrale

Spinaq

Kërpudha

Vezë fëllënze

Kripë dhe Piper

Hudhër e freskët ose e tharë

Vaj ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme