Levrek i pjekur në kripë

02 nëntor 2017 15:25

Për përgatitjen e levrekut në kripë iu duhen produktet e mëposhtme:

1 kg levrek

3 të bardhë të vezës

Rreth 1.5 kg kripë të trashë

½ e limonit

Majdanoz

Rozmarinë

Hudhër

Kripë dhe piper

Vaj ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme