“Te Linda” në ambient të ri

“Te Linda” në ambient të ri

27 tetor 2017 14:47

Nga e hëna, Linda vjen me recetat e reja në ambient të ri shumë modern.

Do të gatuaje reolladë me kanelle, mëngjes i shëndeteshëm me vezë të fëllënzave dhe spinaq, peshk levrek në kripë si dhe mafin cokollatë të mbushur me krem.

"Te Linda"nga e hëna në të premten në orën 8:00 dhe 17:40.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme