Ëmbëlsirë me karota dhe kokos

06 gusht 2017 16:22

125 gr gjalpë

4 vezë

200 gr sheqer muscovado

1 pako sheqer vanilje

100 gr kokos

220 gr miell

1 pako pluhur për pjekje

Glazura:

Lëngun e gjysmë portokallit

Sheqer pluhur

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme