Levrek i mbushur

04 korrik 2017 16:16

Për përgatitjen e levrekut të mbushur iu duhen produktet e mëposhtme:

2 levrek

1 qepë

2 ose 3 lule brokoli

2 ose 3 lule lulelakër

Vaj ulliri

Kripë dhe piper

Majdanoz të freskët

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme