Patëllxhan në tavë

30 qershor 2017 17:44

Për përgatitjen e tavës me patëllxhan iu duhen produktet e mëposhtme:

1patëllxhan

200 gr gjizë

Kripë dhe Piper

200 ml salcë domatesh

4 ose 5 feta mocarellë

Erëza sipas dëshirës

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme