Omlet me perime në furrë

19 qershor 2017 20:40

Për përgatitjen e omletit me perime në furrë iu duhen produktet e mëposhtme:

6 vezë

1 qepë mesatare

5/6 thelpinj hudhre

2 kungullesha mesatare

500 gr djathë kaçkavall dhie

5/6 kokrra ullinj

Kopër të tharë

Kripë dhe piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme