Promo- Te Linda

16 qershor 2017 18:05

Recetat e fundit Te Linda do të jenë:

Patellgjan të mbushur, musak pule, bukë me vezë dhe perime, si dhe kadaif në formë më ndryshe për festën e Bajramit.

Te Linda mund ta ndiqni nga e Hëna në të Premte në orën 17:30.

Në videon e mësipërme mund t’i gjeni cilat do të jenë recetat e fundit të saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme