Role pule

16 qershor 2017 20:59

Për përgatitjen e roles së pulës iu duhen produktet e mëposhtme:

2 gjokse pule

1 karotë

100 gr spinaq

Vaj ulliri

Kripë dhe piper

Erëza sipas dëshirës

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme