Pite me patate dhe qepë të reja

10 qershor 2017 20:50

Për përgatitjen e pites me patate iu duhen produktet e mëposhtme.

4 patate mesatare

Kripë dhe piper

20 gr gjalpë

Mbushja:

4 vezë

200 gr djathë krem me erëza

1 tufë qepë të reja (vetëm bishtat)

Kripë dhe Piper

Kopër të tharë

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme