Qofte në petë

07 qershor 2017 20:30

Për përgatitjen e qofteve në petë iu duhen produktet e mëposhtme.

500 gr mish të bluar

1 qepë

Kripë dhe Piper

1 vezë

8 petë për pite

500 gr gjalpë

100 ml jogurt

200 ml salcë meksikane

100 gr djathë kaçkavall

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme