Musakë me mish pule

06 qershor 2017 20:30

Për përgatitjen e musakës me mish pule iu duhen produktet e mëposhtme.

500 gr mish

1 qepë mesatare

3 thelpinj hudhër

1 karotë

100 ml salcë domatesh

Kripë dhe Piper

Vaj ulliri

Borzilok të tharë

200 ml qumësht

3 vezë

Kripë

Borzilok

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme