Shpageta karbonara me spinaq

02 qershor 2017 20:40

Për përgatitjen e shpagetave karbonara bashkë me spinaq iu duhen produktet e mëposhtme.

500 gr shpageta integrale

400 gr spinaq

200 gr mish të tharë

2 koka hudhre të reja

Vaj Ulliri

Kripë dhe Piper

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme