Shpageta me vezë

30 maj 2017 20:30

Për përgatitjen e shpagetave me vezë iu duhen produktet e mëposhtme.

250 gr shpageta

3 vezë

50 ml krem halta

50 gr djathë parmesan

Kripë dhe Piper

50 gr mish të tharë

50 gr perime sipas shijes suaj

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme