Tavë orizi me qofte

28 maj 2017 20:30

Për përgatitjen e tavës së orizit bashkë me qofte iu duhen produktet e mëposhtme.

500 gr mish të bluar

1 qepë

Kripë dhe Piper

2/3 majdanoz

1 vezë

200 gr oriz

1 qepë

1 karotë

100 gr perime, bizele, misër dhe të tjerat sipas preferencës tuaj

Rreth 500 ml ujë të vluar

Vaj ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme