Linda sjell recetat e reja

26 maj 2017 19:46

Nga dita e hënë, Linda sjell recetat e reja.

Recetat e fundit Te Linda do të jenë:

Role te mbushura me kërpudha, sallatë pule, rizoto me mish te tharë dhe djathë të kaltër, si dhe mufin te mbushura me kajsi dhe krem vanilje.

Te Linda mund ta ndiqni nga e Hëna në të Premte në orën 8:00 dhe 17:30.

Në videon e mësipërme mund t’i gjeni cilat do të jenë recetat e fundit të saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme