Supë nga trahanaja për mëngjes

21 maj 2017 23:00

Për përgatitjen e supës nga trahanaja iu duhen produktet e mëposhtme.

1 qepë

2 karota

2 ose 3 degë selino

4 ose 5 lugë trahana

Kripë dhe Piper

Vaj ulliri

250 gr salcë domatesh ose 2 apo 3 domate

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme