Tavë spinaqi me oktapod

19 maj 2017 10:19

Për përgatitjen e tavës së spinaqit përcjellur me oktapod iu duhen produktet të cilat i gjeni më poshtë.

Ndërkaq, se si përgatitet kjo tavë mund ta ndiqni në videon e mësipërme.

100 gr oriz

400 gr spinaq

50 gr oktapod

1 kokë hudhër

1 qepë

Kripë dhe Piper

Vaj ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme